slogan

logo ok

O nas

Właścicielem i administratorem portalu szkodaszkody.pl jest Kancelaria Prawna PRETOR sp. z o.o.

Funkcjonowanie strony ma na celu zapewnić naszym Klientom wiedzę i pewną informację  o przysługującym im, jako Poszkodowanym, roszczeniom wobec Ubezpieczyciela już od początku postępowania w sprawie odszkodowania.

Zawartość witryny nie obejmuje porad o charakterze ogólnym. Analiza każdej sprawy następuje na podstawie konkretnych przysłanych przez Klienta informacji - indywidualnie, w oparciu o zaplecze organizacyjne jakie posiadamy oraz wiedzę i doświadczenie jakie zdobyliśmy w ciągu piętnastu lat naszej działalności zawodowej. Analiza przesłanych dokumentów i okoliczności sprawy jest bezpłatna, a poufność i bezpieczeństwo przekazanych dokumentów jest gwarantowane przez kancelarię na podstawie przepisów o ochronie danych osobowych i tajemnicy zawodowej.

Naszą misją jako kancelarii jest zagwarantowanie poczucia bezpieczeństwa naszym Klientom.

Nasi Klienci to zarówno osoby indywidualne, jak i Klienci biznesowi. Bez względu na to jaki profil działalności reprezentują staramy się uważnie słuchać ich głosu. Pozwala to nam na zastosowanie optymalnego rozwiązania przy rozstrzyganiu konkretnych problemów. Wierzymy bowiem, że tylko odpowiedzialne roztaczanie troski o sprawy naszych Klientów, pozwoli na maksymalną ochronę ich interesów. Nade wszystko, satysfakcja naszego Klienta i jego przekonanie o tym, że czują się z nami bezpiecznie, daje nam poczucie spełnienia naszej misji.